KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 5933106

nr 593 3106

Sidenmålning

Indien, signerad, 73x46

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 augusti 2009
kl 17:03:15

4/8 21:47:48 1      100 kr
10/8 16:56:58 2      Vinnande bud